Kamil Tokarz | Lektor, dziennikarz radiowy

O mnie

     Pracą głosem zajmowałem się od 2009 roku. Już w liceum nagrywałem pierwsze dźwięki na zlecenie. Przez ponad 5 lat ćwiczyłem emisję głosu, dykcję, zasady poprawnego mówienia i wszystko, co związane jest z pracą z mikrofonem i wystąpieniami publicznymi. Podczas studiów dołączyłem do redakcji uczelnianego radia internetowego, oraz uczestniczyłem w wielu praktykach, kursach i szkoleniach prowadzonych przez czołowych polskich lektorów i specjalistów z branży medialnej.

   

     Mój głos pojawiał się m.in. w radiach: Radiu VIA, radioeter.fm. eska, Freee Lublin. Pracowałem jako realizator dźwięku, prezenter radiowy i reporter. Nagrywałem również reportaże dla telewizji. Brałem udział w projekcie Voice Lab, którego zadaniem było stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania mowy dla osób niepełnosprawnych. Można mnie było usłyszeć w relacjach z Dolnośląskiego Festiwalu Kultury i na ogólnopolskiej antenie TVP Info. Zrealizowałem dziesiątki nagrań i szkoleń, przeprowadziłem kilkaset wywiadów z różnymi postaciami ze świata mediów, biznesu czy polityki. 

   W 2014 roku skończyłem studia "Dziennikarstwo i PR" , a także "Zarządzanie mediami". Odbyłem staż w Warszawie w redakcji "Dzień Dobry TVN", po czym zostałem zatrudniony w telewizji TVN i zamieszkałem w Warszawie. Następnie, przez kolejne 3 lata pracowałem jako dziennikarz i prezenter dla Fakt24.pl i Onet.pl. Moje reportaże i materiały wideo przyciągały przed ekrany komputerów miliony odbiorców. Mój autorski program "Wehikuł czasu" wielokrotnie lądował na stronie głównej Onetu. Jeden z odcinków: https://www.youtube.com/watch?v=2_YUg9cR0Jo 

     

Miałem przyjemność współpracować z najpopularniejszymi dziennikarzami w kraju jak np. Panią Magdą Mołek, Ewą Drzyzgą, Panem Marcinem Mellerem, Jarosławem Kuźniarem, Filipem Chajzerem, Krzysztofem Skowrońskim, Grzegorzem Miśtalem itp. Użyczać głosu uczyli mnie tacy aktorzy i lektorzy jak Pan Tomasz Knapik, Wojciech Gąssowski, Jacek Kopczyński, Maciej Orłowski, Pani Ewa Kania, Mariola Orłowska itp. Ukończyłem kilkanaście kursów, szkoleń i warsztatów dotyczących pracy głosem, lektora filmowego, dubbingu, prezentacji, wystąpień. Współpracowałem z kilkoma studiami dźwiękowymi i firmami szkoleniowymi. 

 

Obecnie mieszkam w Lublinie i oprócz prowadzenia zajęć na uniwersytecie dla młodych dziennikarzy, pracuję jako specjalista ds. Public Relations i Social Media. Równocześnie rozwijam swoje pasje związane z dziennikarstwem, produkcją internetową i poświęcam czas rodzinie. Prowadzę również szkolenia z zakresu budowania wizerunku, marki osobistej, występów publicznych. Pomagam również firmom i instytucjom w prowadzeniu skutecznego Public Relations. 

Zapraszam do współpracy! :)  kontakt@kamiltokarz.pl      tel. 664234106       www.facebook.com/KamilTokarzopowiada 

   

© 2013 KamilTokarz.pl Wszystkie prawa zastrzezone

Realizacja: Midio.pl